Tinkleliai roletai nuo uodų ir kitų vabzdžių durims

Tinkleliai roletai nuo uodų ir kitų vabzdžių

Tinkleliai roletai – vienas iš dažniausiai pasirenkamų produktų apsaugai nuo vabzdžių. Jie gali būti montuojami ant langų, durų ar ant stoglangių. Jų privalumas yra tas, kad jų nereikia ne sezono metu išimti. Ne sezono metu arba tuomet, kaip apsauga nuo vabzdžių nėra reikalinga, tinklelį galite susukti i aliuminio profilį, o esant poreikiui vėl jį galite ištraukti, tad apsauga bus naudojama tik tuomet, kai jos reikia.

Tinklelių roletų nuo uodų ir kitų vabzdžių privalumai

Tinklelis nuo uodų žaliuzių montavimas

Nepraleidžia uodų ar kitų vabzdžių

Garantinis laikotarpis 24mėnesiai

yra kokybiški ir ilgaamžiai

Žaliuzių montavimas Suderinamumas

Užima mažai vietos todėl lengvai pritaikomi prie bet kokio eksterjero ar interjero

MB Žaliuzių Montavimas paprastas montavimas

Paprastas montavimas

Tinkleliai roletai nuo uodų ir kitų vabzdžių langams

Ruloniniai tinkleliai nuo uodų yra tvirtinami prie lango rėmo arba nišoje stacionariai, o dėl sistemoje esančio spyruoklinio mechanizmo jie lengvai susisuka į kasetę. Įprastai ruloninio tinklelio kasetė montuojama angos viršuje, tačiau jei tinklelis reikalingas durims, dėl patogumo kasetę galima montuoti šone vertikaliai, tuomet tinklelis susivynios ne keliamas aukštyn, o stumiamas į šoną.
Tinklelis gaminamas iš plono lankstaus atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tankaus šepetėlio juostos konstrukcijos šonuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą. Siekiant išvengti nepatogumų dėl sistemoje esančios įtemptos spyruoklės, galime integruoti susivyniojimo greičio stabilizatorių.

Žaliuzių montavimo komandos darbai