Roletai diena naktis balti

Roletai diena naktis

Roletai diena naktis

– tai puikus sprendimas, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą apšvietimą ir privatumą visą parą. Tai išskirtinis sprendimas, kuris suteiks Jums maksimalų komfortą ir apsaugos jūsų namus nuo saulės spindulių ir pernelyg ryškių gatvės šviesų. Sumontavus roletus diena naktis, Jūs galėsite mėgautis ramybe nakties poilsio metu arba padidinti savo produktyvumą dienos metu. Tai efektyvus būdas sukurti jaukią ir funkcionalią aplinką, tinkamą kiekvienai gyvenamajai ar darbinei erdvei.

Diena-naktis roletai yra vienas populiariausių langų uždengimų. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, kurios judėdamos leidžia reguliuoti šviesos kiekį ir atlieka dieninės ir naktinės užuolaidos funkciją..

Diena naktis roletų privalumai

Žaliuzių montavimas - žaliuzių karališkas stilius

STILINGAS ELEMENTAS VIDAUS ŠEŠĖLIAVIMUI

Žaliuzių montavimas - didelis žaliuzių spalvų pasirinkimas

PLATUS AUDINIŲ ASORTIMENTAS

Paprasta žalizių priežiūra - valymas

Paprasta priežiūra

Saugo nuo akių bet ne nuo saulės

GERAI APSAUGO NUO SVETIMŲ AKIŲ, TAČIAU NEUŽGOŽIA SAULĖS SPINDULIŲ

Roletai diena naktis rusvi

Diena naktis roletai sudaryti iš specialaus dviejų sluoksnių audinio pakaitomis išdėstytų juostų. Viena juosta – tinklelis kuris praleidžia šviesą, antra juosta – medžiaga dalinai ar visiškai nepraleidžianti saulės šviesos. Šių juostų dėka paprasta reguliuoti šviesos patekimą į patalpą. Roletai diena naktis lengvai tvirtinamos tiek prie langų tiek durų ar į nišas. Diena naktis roletai gali būtų laisvai kabantys arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko roletus prigludusius prie tvirtinamos uždengiamos angos.

Žaliuzių montavimo komandos ir partnerių darbai

Diena naktis roletų medžiagų spalvų paletė

Žaliuzių montavimas komandos infromacija

Nurodytos spalvos yra tik orientacinės, galutinį sprendimą renkantis spalvas reikia priimti tik pamačius gyvus pavyzdžius!

Jei norite gyvai pamatyti spalvas, kviečiame apsilankyti mūsų salone adresu A. Juozapavičiaus pr., 45256 Kaunas

Arba susisiekite telefonu +37067888100 dėl konsultacijos, matavimų ir montavimo