Medinės žaliuzės ar aliuminės žaliuzės
Aliuminės žaliuzės ar medinės žaliuzės

Horizontalios žaliuzės vidaus patalpoms

MEDINĖS IR ALIUMINĖS  HORIZONTALIOS ŽALIUZĖS

Vienas iš populiariausių, kompaktiškiausių ir praktiškiausių langų uždengimo produktų yra horizontalios žaliuzės. Pagrindinis žaliuzių privalumas, kad jomis ypač patogu kontroliuoti norimą saulės šviesos srautą patalpoje. Skirtingos montavimo galimybės, rankinis ir automatinis valdymas, lengva priežiūra leidžia pritaikyti horizontalias žaliuzes įvairaus tipo ir dydžio langams, komfortas ir stilius viename. Horizontalios žaliuzės suteikiančios jaukumo, šilumos ir patogumo Jūsų namams.
Aliumininės horizontalios žaliuzės gaminamos iš aliumininių juostų, kurios yra padengtos antistatine ir neblunkančia dažų danga, todėl netraukia dulkių ir neblunka. Funkcionalios, lengvai prižiūrimos, paprastai ir greitai reguliuojamos norint sumažinti saulės šviesos srautą. Dažniausiai derinamos prie industrinio ir modernaus interjero.
Medinės žaliuzės interjerui suteikia elegantiškumą, natūralumą ir jaukumą. Jos gaminamos iš aukštos kokybės medienos, todėl yra ypač patvarios ir ilgaamžės. Dažniausiai derinamos prie skandinaviško ir klasikinio namų interjero. Platus spalvų pasirinkimas, skirtingi lamelių pločiai gali būti priderinti prie bet kokio interjero, tinka tiek namuose, tiek darbo kabinetuose. Rankiniu, automatiniu ar netgi balsu valdomos žaliuzės, pritaikomos prie kiekvieno kliento poreikio.

Paskambinkite susitarsime dėl susitikimo, Jūsų langų matavimo ir sąmatos pateikimo. Pasiūlysime gerą ir konkurencingą variantą. Garantuojame aukštos kokybės, patikrintų tiekėjų gaminius. Dirbame Kaune ir visoje Lietuvoje.

Vidaus patalpoms savo asortimente turime dvi rušis horizantalių žaliuzių – Medinės ir Aliuminės

Medinės žaliuzės medžio raštas

-MEDINĖS ŽALIUZES-

Medinės žaliuzės interjerui suteikia elegantiškumą, natūralumą ir jaukumą. Spalvos lengvai priderinamos prie bet kokio interjero

Skaityti daugiau

Aliuminės žaliuzės persišviečiančios

-ALIUMINĖS ŽALIUZĖS-

Aliuminės horizontalios žaliuzės netraukia dulkių ir neblunka. Spalvų gausa atitiks turbūt visus išrankiausius skonius

Skaityti daugiau

Horizontalių vidaus patalpų žaliuzių privalumai

Horizantalios žaliuzės geriausias kainos ir kokybės santykis

Horizntalios žaliuzės - optimalus kokybės ir kainos santykis

Žaliuzių montavimas - žaliuzių karališkas stilius

Nesenstantis - modernus dizainas kuris visada pagyvins Jūsų interjerą

Paprastas valdymo mechanizmas

Paprastas uždarymo/atydarymo mechanizmas, taip pat paprastas montavimas prie lubų ar sienų

Paprasta žalizių priežiūra - valymas

paprasta priežiūra - valymas

Saugo nuo akių bet ne nuo saulės

gerai apsaugo nuo svetimų akių, tačiau neužgožia saulės spindulių

Aliuminės žaliuzės juodos

Dažniausia patalpų uždengimo priemonė yra horizontalios langų žaliuzės. Siūlome medines ir aliumines horizontalias žaliuzes. Šios žaliuzių rūšis skiriasi ne tik dėl medžiagos iš kurios yra gaminamos, tačiau ir lamelėmis, tvirtinimo ir valdymo būdu bei viršutinio profilio konstrukcija. Siūlome platų horizontalių žaliuzių asortimentą, kad galėtume užbaigti jūsų interjerą.

Naudinga informacija – Žaliuzių montavimas:

Norėdami apsaugoti savo namus nuo saulės spindulių ir užtikrinti privatumą, daugelis žmonių pasirenka žaliuzes kaip puikią alternatyvą užuolaidoms. Tačiau, norint patikimai pasinaudoti žaliuzėmis, svarbu ne tik pasirinkti tinkamą modelį, bet tinkamai jas išmatuoti ir sumontuoti.
Svarbiausias žaliuzių montavimo žingsnis yra teisingai išmatuotos žaliuzės.
Montavimo galimybės yra kelios: montavimas ant lango, durų rėmo, į lango nišą, ant sienos ar į lubas. Montavimo vieta parenkama pagal tai, kad sumontavus žaliuzes jos netrukdytų atidaryti langų, durų, kad neliktų šviesos tarpelių ar, kad sukeltos visos žaliuzės aukštis neuždengtų didelės dalies dienos šviesos.
Prieš pradedant montavimo procesą, svarbu pasiruošti montavimo vietą, nusivalyti langus, atlaisvinti palanges ar kitas vietas, kurios gali trukdyti montavimui, turėti reikiamus įrankius. Taip pat svarbu vadovautis gamintojo pateikta instrukcija, naudoti tinkamo dydžio varžtus ar kitas medžiagas, atsižvelgiant į montavimo vietą, žaliuzių svorį.
Jei montuosite namo viduje, būtinai iš anksto apsaugokite apdailos medžiagas, baldus ir grindis, kad nebūtų jokių pažeidimų ar purvo ant jų.
Po žaliuzių montavimo, būtinai atlikite atkryčio reguliavimą, patikrinkite ar žaliuzės tvirtai laikosi. Kelis kartus pakelkite ir nuleiskite žaliuzes, virvelių pagalba uždarykite ir atidarykite žaliuzes. Taip pat svarbu atlikti periodinę priežiūrą, kad užtikrintumėte jų ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Visus montavimo darbus, garantijas galime suteikti mes, todėl Jums nereikės rūpintis tinkamais produkto matmenimis, montavimo procesu, įrankiais ar kitais su montavimo darbais susijusiais klausimais. Atvykstame pas Jus į namus, išmatuojame ir sumontuojame.
Žaliuzės yra puikus būdas apsaugoti savo namus nuo tiesioginės saulės spindulių, taip galite išvengti baldų ar kitų namų apdailos gaminių nublukimo, galite tinkamai reguliuoti apšvietimą ir privatumą.
Pasirinkę MB Žaliuzių montavimo profesionalus, galite būti tikri, kad jūsų žaliuzės bus tinkamai išmatuotos ir sumontuotos, Jūsų išsirinktas produktas tinkamai veiks ir bus ilgaamžis.