Tinkleliai roletai nuo uodų ir kitų vabzdžių durims
Tinkleliai roletai nuo uodų ir kitų vabzdžių langams

Tinkleliai nuo vabzdžių

Viena efektyviausia apsauga nuo vabzdžių yra tinkleliai. Tinkleliai vėdinant patalpas, ne tik apsaugos Jūsų namus nuo musių, uodų ir kitų vabzdžių, bet ir nuo lapų ar pūkų, o tinklelis su antialerginiu tinklu neleis į Jūsų namus patekti žiedadulkėms. Tinkleliai gali būti kelių tipų. Tinklelis rėmelis yra tinkamas visų tipų langas ir durims, yra beveik nepastebimas, nesudėtingai montuojamas. Ruloniniai tinkleliai susisuka į kasetę viršuje arba šone, todėl jie patogūs tuo, kad galima jais naudotis pagal poreikį, ne sezonu metu jų nereikia išmontuoti. Slankiojančioms durų sistemoms ir plačioms nišoms, siūlome rinktis plisuotus tinkliukus. Šie išsiskiria ne tik modernia išvaizda, bet ir patogiu valdymu, jie lengvai išsiskleidžia, galima atidaryti bet kurioje norimoje pozicijoje.

Tinklelių nuo uodų ir kitų vabzdžių galimi variantai:

Tinkleliai rėmeliai langams nuo uodų ir kitų vabzdžių5

-Tinkleliai rėmeliai langams-

Tinkleliai rėmeliai- tai patikima apsauga nuo vabzdžių. Jie paprastai tvirtinami lango išorėje, todėl juos galima lengvai įdėti ar išimti.

Skaityti daugiau

Tinkleliai roletai nuo uodų ir kitų vabzdžių durims

-Tinkleliai rėmeliai durims-

Varstomas tinklelis nuo uodų durims – patikima apsauga nuo vabzdžių ir mėgavimasis grynu oru plačiai atvėrus terasos ar balkono duris

Skaityti daugiau

Tinkleliai rėmeliai durims nuo uodų ir kitų vabzdžių1

-Tinkleliai roletai-

Tinkleliai roletai – vienas iš dažniausiai pasirenkamų produktų apsaugai nuo vabzdžių. Jie gali būti montuojami ant langų, durų, stoglangių

Skaityti daugiau

Plisuotas tinklelis nuo uodų ir kitų vabzdžių2

-Plisuoti tinkleliai-

Ieškantiems praktiško ir modernaus sprendimo slankiojančių durų sistemų, plačių durų ar didelių nišų apsaugai nuo uodų ir kitų vabzdžių

Skaityti daugiau

Tinklelių nuo uodų ir kitų vabzdžių privalumai

Tinklelis nuo uodų žaliuzių montavimas

NEPRALEIDŽIA UODŲ AR KITŲ VABZDŽIŲ

Garantinis laikotarpis 24mėnesiai

YRA KOKYBIŠKI IR ILGAAMŽIAI

Žaliuzių montavimas Suderinamumas

UŽIMA MAŽAI VIETOS TODĖL LENGVAI PRITAIKOMI PRIE BET KOKIO EKSTERJERO AR INTERJERO

MB Žaliuzių Montavimas paprastas montavimas

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Antialergiškas tinklelis nuo uodų ir žiedadulkių

Antialerginį tinklą turintys rėmeliai apsaugo nuo žiedadulkių

Plisuotas tinklelis nuo uodų ir kitų vabzdžių3

Tinklelis nuo uodų langams, durims – modernus šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo uodų, musių ir kitų vabzdžių. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi. Tinkleliai nuo uodų tinka įvairių formų bei tipų langams ir durims – plastikiniams, mediniams, aliuminio. Tinkamai parinkti tinkleliai netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis. Anot mūsų klientų, tinkleliai nuo vabzdžių puikiai apsaugo ir nuo nestipraus lietaus. Papildomos tinklelių naudos: ant apdulkėjusio stiklo nelieka nubėgusio lietaus žymių, o gyvūnėlių mylėtojai gali būti ramūs dėl to, kad kačiukas neiššoks per pravirą langą.

Tinkleliai rėmeliai langams – tai patikima apsauga nuo vabzdžių. Jie paprastai tvirtinami lango išorėje, todėl juos galima lengvai įdėti ar išimti.
Varstomas tinklelis nuo uodų durims – patikima apsauga nuo vabzdžių ir mėgavimasis grynu oru plačiai atvėrus terasos ar balkono duris.
Tinkleliai roletai – vienas iš dažniausiai pasirenkamų produktų apsaugai nuo vabzdžių. Jie gali būti montuojami ant langų, durų, stoglangių.
Plisuoti tinkleliai – ieškantiems praktiško ir modernaus sprendimo slankiojančių durų sistemų, plačių durų ar didelių nišų apsaugai nuo uodų ir kitų vabzdžių.

Žaliuzių montavimo komandos darbai