Aliuminės žaliuzės juodos

Horizantalios aliuminės žaliuzės

Aliuminės horizontalios žaliuzės vis dar labai mėgstamos dėl savo universalumo ir praktiškumo. Jos gali būti tvirtinamos keliais būdais – tarp stiklų, prie lango rėmo, prie lubų ar sienos. Vienas didžiausių šių žaliuzių privalumų yra tai, kad virvele ir lazdele valdant žaliuzę, galima ypač efektyviai reguliuoti šviesos srautą patalpoje. Horizontalių žaliuzių aliuminės juostos padengtos neblunkančia, drėgmei atsparia dažų danga, todėl jos atsparios spindulių poveikiui, nerūdija. Juostelės gali būti įvairių spalvų, matinės, blizgios ar perforuotos, todėl horizontalios žaliuzės gali būti pritaikytos ne tik ofiso, bet ir jaukių namų interjere.

Horizantalių aliuminių žaliuzių privalumai

Horizantalios aliuminės žaliuzės tvirtas produktas kuris tarnaus ilgai

Horizontalių žaliuzių aliuminės juostos padengtos neblunkančia, drėgmei atsparia dažų danga, todėl jos atsparios spindulių poveikiui, nerūdija

Žaliuzių montavimas - didelis žaliuzių spalvų pasirinkimas

Platus spalvų asortimentas

Paprastas valdymo mechanizmas

PAPRASTAS UŽDARYMO/ATYDARYMO MECHANIZMAS, TAIP PAT PAPRASTAS MONTAVIMAS PRIE LUBŲ AR SIENŲ

Paprasta žalizių priežiūra - valymas

PAPRASTA PRIEŽIŪRA - VALYMAS

Saugo nuo akių bet ne nuo saulės

GERAI APSAUGO NUO SVETIMŲ AKIŲ, TAČIAU NEUŽGOŽIA SAULĖS SPINDULIŲ

Aliuminės žaliuzės tamsios

Aliuminės horizontalios žaliuzės laikomos viena praktiškiausių žaliuzių rūšių. Jos pasižymi puikia saulės šviesos kontrolės  kokybe. Turi plačia spalvų gamą, bei galimybę rinktis iš dviejų lentjuosčių faktūrų – lygios arba perforuotos. Horizontalių aliuminio žaliuzių lentjuostės pagamintos iš plonos aliuminio juostos dėl ko yra ypatingai lengvos kas leidžia žaliuzes lengvai montuoti prie lango, ant sienos ar prie lubų. Galimi lentjuosčių pločiai yra 50 mm, 25 mm ir 16 mm.
Lentjuostės padengtos karštu būdu todėl jos yra patvarios ir nekenksmingos aplinkai. Dėl tokio padengimo aliuminės horizantalios žaliuzės neblunka nuo saulės šviesos ir yra ilgaamžės.

Žaliuzių montavimo komandos atlikti darbai

Horizontalių aliuminių žaliuzių spalvų paletė

Žaliuzių montavimas komandos infromacija
Nurodytos spalvos yra tik orientacinės, galutinį sprendimą renkantis spalvas reikia priimti tik pamačius gyvus pavyzdžius!

Jei norite gyvai pamatyti spalvas, kviečiame apsilankyti mūsų salone adresu A. Juozapavičiaus pr., 45256 Kaunas

Arba susisiekite telefonu +37067888100 dėl konsultacijos, matavimų ir montavimo