Romanetės virtuvės kambariui

Romanetės

Romanetės yra sprendimas ieškantiems elegantiško ir modernaus lango uždengimo, tačiau nenorintiems langus dengti užuolaidomis ar roletais. Specialaus mechanizmo pagalba, užuolaidinis romanečių audinys, pakeliamas arba nuleidžiamas lygiomis klostėmis. Romanetės siuvamos iš bet kurio pasirinkto užuolaidinio audinio ar kelių audinių.

Romanečių privalumai

Žaliuzių montavimas - žaliuzių karališkas stilius

Jūs patys galite sukurti savo norimą dizainą, nes romanetės siuvamos iš bet kurio pasirinkto užuolaidinio audinio ar kelių audinių

Žaliuzių montavimas - didelis žaliuzių spalvų pasirinkimas

Romanetės siuvamos iš bet kurio pasirinkto užuolaidinio audinio ar kelių audinių

Paprastas valdymo mechanizmas

PAPRASTAS UŽDARYMO/ATYDARYMO MECHANIZMAS

Saugo nuo akių bet ne nuo saulės

GERA APSAUGA NUO SVETIMŲ AKIŲ IR SAULĖS SPINDULIŲ

Romanetės rusvos

Romanetės gaminamos įvairių spalvų, todėl yra pakankamai universalios kaip dekoracijos. Romanetes galima derinti su interjero stiliumi, galima naudoti vietoje užuolaidų, arba derinti kartu su užuolaidomis. Su romanetėmis sukursite neapkrautą, lengvą, stilingą interjerą namų aplinkoje, biure ar mažoje parduotuvėje.

Romanetės pasižymi originalia išvaizda ir, svarbiausia, leidžia pritaikyti jūsų langui pritaikytą išdėstymą. Naudodami skirtingą audinio permatomumą, galime gauti reikiamą kambario tamsumo laipsnį. Nuotolinio valdymo pultas leidžia lengvai reguliuoti roletą.

Romanetės – kodėl verta montuoti namuose?
Romanetės puikiai puošia bet kurį langą, todėl gali sėkmingai pakeisti tradicines užuolaidas. Be neabejotinų dekoratyvinių ir estetinių savybių, verta paminėti, kad romėniškos žaliuzės puikiai apsaugo nuo saulės spindulių (riboja jų patekimą į vidų), todėl patamsina patalpą.

Kodėl vis dar verta pirkti romanetines užuolaidas? Produktą lengva surinkti ir naudoti. Taip pat išsiskiria lengva konstrukcija. Priklausomai nuo poreikių, romanetės gali būti montuojamos ant sienos, lubų ar lango rėmo.

Romanetės – privalumai:
Romanetės puikiai apsaugo nuo saulės. Jos yra elegantiškos ir išskirtinės. Patikimo savaiminio užsirakinimo mechanizmo ir elektrinio ar grandinės valdymo pagalba galite lengvai nustatyti juos norimame aukštyje.

Vienas didžiausių romėniškų žaliuzių privalumų – paprastas švarumas. Roletus galima lengvai nuimti, kad audinys būtų išskalbtas. Medžiaga yra patvari, todėl skalbimo metu nebus pažeista.

Mūsų pasiūloje – platus šviesą skleidžiančių, užtemdančių ir permatomų audinių pasirinkimas, kurie tiks bet kokiame interjere. Šiandien virtuvėje ar svetainėje pristatykite romanetines užuolaidas ir mėgaukitės nesenstančiu lango dizainu bei puikia apsauga nuo šviesos iš išorės.

Žaliuzių montavimo komandos atlikti darbai

Horizantalių medinių žaliuzių spalvų paletė

Žaliuzių montavimas komandos infromacija
Nurodytos spalvos yra tik orientacinės, galutinį sprendimą renkantis spalvas reikia priimti tik pamačius gyvus pavyzdžius! Jei norite gyvai pamatyti spalvas, kviečiame apsilankyti mūsų salone adresu A. Juozapavičiaus pr., 45256 Kaunas Arba susisiekite telefonu +37067888100 dėl konsultacijos, matavimų ir montavimo