Pergola pavėsinė rusvos spalvos stipri konstukcija

Pergolos

Pergola – tai pavėsinės ar markizės funkcijas, atliekanti naujoviška sistema, kuri sukuria elegantišką aplinką ir maksimalų komfortą ištisus metus. Jos išsiskiria moderniu dizainu ir funkcionalumu, leidžia komfortiškai leisti laiką lauke. Saulėtą ar lietingą dieną Pergola pavėsinės jūsų terasoje suteiks jums jaukią pastogę, kurioje galėsite praleisti laiką su savo šeima ar draugais arba tiesiog atsipalaiduoti lauke ramiame kraštovaizdyje. Pergolos audinys apsaugo nuo saulės, lietaus ir vėjo, o konstrukcijos pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Pagal invidualius išmatavimus pagamintas Pergolos pavėsinės gali padidinti gyvenamąją erdvę, slankiuojančių sienų ir žaliuzių pagalba, gali sukurti atskirą privačią poilsio erdvę.

Pergolų privalumai

Horizantalios aliuminės žaliuzės tvirtas produktas kuris tarnaus ilgai

dėl savo tvirtumo tinka visiems metų laikams

Garantinis laikotarpis 24mėnesiai

yra kokybiškos ir ilgaamžės

Žaliuzių montavimas Suderinamumas

lengvai pritaikomi prie bet kokio eksterjero

Paprastas valdymo mechanizmas

valdymas gali būti rankinis ar automatinis

Pergola pavėsinė tvirta uždanga visos Jūsų svajonėms

Funkcionalios sodo ir terasos pavėsinės:
Sodo ir terasos pavėsinės
yra ypatingos konstrukcijos su stogu. Priklausomai nuo užsakovo pageidavimų, surenkame laisvai pastatomas arba pastatomas pavėsines. Konstrukcijos pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurių dėka išsiskiria tvirtumu, ilgaamžiškumu ir unikalia išvaizda ilgus naudojimo metus. Jie buvo pagaminti tiksliai ir dėmesingai detalėms, todėl jie džiugina savo estetika.
Pergolės – funkcionalus, universalus sprendimas. Jie puikiai tiks ne tik dideliuose soduose, bet ir nedidelėse terasose. Jie gali būti įrengti prie baseinų, viešbučių ar individualių namų. Efektyvi konstrukcija lengvai įsilies į sodo stilių, suteiks erdvei patrauklumo ir prestižo.
Sieninė pavėsinė yra puiki vieta atsipalaiduoti su šeima ar draugais. Pagal poreikius erdvė gali būti papildoma svetainė ar biuras.
Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite lameles pavėsines, medžiagines pavėsines ar aliuminio pavėsines, gausite tinkamą stogo dangą, kurią galėsite pritvirtinti prie pastato arba nustatyti kaip savarankišką apsauginę konstrukciją.

Žaliuzių montavimo komandos darbai

MB Žaliuzių montavimas atstovaujamo gamintojo Tarasola Pergolų privalumai: