Medinės žaliuzės didelė erdvė prabangus vaizdas

Medinės žaliuzės (horizantalios)

Vienas iš populiariausių, kompaktiškiausių ir praktiškiausių langų uždengimo produktų yra horizontalios žaliuzės. Pagrindinis žaliuzių privalumas, kad jomis ypač patogu kontroliuoti norimą saulės šviesos srautą patalpoje. Skirtingos montavimo galimybės, rankinis ir automatinis valdymas, lengva priežiūra leidžia pritaikyti horizontalias žaliuzes įvairaus tipo ir dydžio langams, komfortas ir stilius viename. Horizontalios žaliuzės suteikiančios jaukumo, šilumos ir patogumo Jūsų namams.

Medinės žaliuzės interjerui suteikia elegantiškumą, natūralumą ir jaukumą. Jos gaminamos iš aukštos kokybės medienos, todėl yra ypač patvarios ir ilgaamžės. Dažniausiai derinamos prie skandinaviško ir klasikinio namų interjero. Platus spalvų pasirinkimas, skirtingi lamelių pločiai gali būti priderinti prie bet kokio interjero, tinka tiek namuose, tiek darbo kabinetuose. Rankiniu, automatiniu ar netgi balsu valdomos žaliuzės, pritaikomos prie kiekvieno kliento poreikio.

Paskambinkite – susitarsime dėl susitikimo, Jūsų langų matavimo ir sąmatos pateikimo Jums patogiu laiku. Pasiūlysime gerą ir konkurencingą variantą. Garantuojame aukštos kokybės, patikrintų tiekėjų gaminius. Dirbame Kaune ir visoje Lietuvoje.

Horizantalių medinių žaliuzių privalumai

Medinės horizantalios žaliuzės suteiks interjerui jaukumą ir šilumą

Medinės horizantalios žaliuzės suteiks interjerui jaukumą ir šilumą

Žaliuzių montavimas - didelis žaliuzių spalvų pasirinkimas

Platus spalvų asortimentas

Paprastas valdymo mechanizmas

PAPRASTAS UŽDARYMO/ATYDARYMO MECHANIZMAS, TAIP PAT PAPRASTAS MONTAVIMAS PRIE LUBŲ AR SIENŲ

Paprasta žalizių priežiūra - valymas

PAPRASTA PRIEŽIŪRA - VALYMAS

Saugo nuo akių bet ne nuo saulės

GERAI APSAUGO NUO SVETIMŲ AKIŲ, TAČIAU NEUŽGOŽIA SAULĖS SPINDULIŲ

Medinės žaliuzės juodos tinkamas kontrastas baltam granitui

Medinės ir bambukinės horizantalios žaliuzėsišskirtinis interjero dizaino elementas. Mediena yra natūralus pasirinkimas tinkantis beveik bet kokiam interjero dizainui. Mediena priartina mus prie gamtos grožio ir kartu yra šilta, jauki, patvari ir universali medžiaga. Kaip ir mediniai baldai kambaryje, medinės žaliuzės sukuria unikalią atmosferą, kurios neįmanoma pasiekti kitų tipų langų horizontaliomis ar vertikaliomis žaliuzėmis, roleatais, romanetėmis. Medinės žaliuzės užtikrina labai gerą izoliaciją, padeda išlaikyti jūsų kambarį šiltą – žiemą ir vėsų – vasarą.

Žaliuzių montavimo komandos atlikti darbai

Horizantalių medinių žaliuzių spalvų paletė

Žaliuzių montavimas komandos infromacija
Nurodytos spalvos yra tik orientacinės, galutinį sprendimą renkantis spalvas reikia priimti tik pamačius gyvus pavyzdžius! Jei norite gyvai pamatyti spalvas, kviečiame apsilankyti mūsų salone adresu A. Juozapavičiaus pr., 45256 Kaunas Arba susisiekite telefonu +37067888100 dėl konsultacijos, matavimų ir montavimo

Medinių žaliuzių privalumai ir trukumai

lyginant su metalinėmis ir plastikinėmis žaliuzėmis

Žaliuzės yra viena iš populiariausių langų apdailos elementų, kurios ne tik atlieka praktinę funkciją – reguliuoja šviesos srautą ir privatumą, bet ir gali būti interjero akcentu. Rinkoje yra daug skirtingų žaliuzių rūšių, o viena iš jų yra medinės žaliuzės. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra medinių žaliuzių privalumai ir trūkumai, lyginant su kitomis žaliuzių rūšimis.

Medinių žaliuzių privalumai ir trūkumai

Pradėkime nuo medinių žaliuzių privalumų. Pirmiausia, medinės žaliuzės yra natūralios ir ekologiškos. Jos gaminamos iš medienos, kuri yra natūralus ir atsinaujinantis išteklius. Be to, medinės žaliuzės yra lengvai perdirbamos ir mažina atliekų kiekį. Taigi, jei jums rūpi aplinkosauga, medinės žaliuzės gali būti puikus pasirinkimas.

Kitas medinių žaliuzių privalumas yra jų estetinis poveikis. Mediena yra šilta ir natūrali medžiaga, kuri suteikia kambariui jaukumo ir šilumos jausmą. Medinės žaliuzės gali būti pagamintos iš skirtingų medžiagų, tokių kaip ąžuolas, beržas ir jos gali būti dažytos arba apdorotos įvairiais būdais, kad būtų pasiektas norimas stilius ir spalva. Taigi, medinės žaliuzės gali būti puikus pasirinkimas ieškantiems jaukių detalių savo interjerui.

Tačiau medinės žaliuzės turi ir keletą trūkumų, kuriuos verta paminėti. Pirma, medinės žaliuzės yra linkusios deformuotis dėl drėgmės, todėl jų reikia reguliariai prižiūrėti ir apdoroti specialiomis medžiagos priežiūros priemonėmis. Be to, medinės žaliuzės gali būti brangesnės nei kiti žaliuzių rūšys, ypač jei jų gamybai naudojamos brangesnės medžiagos arba specialios technologijos.

Palyginti su kitomis žaliuzių rūšimis, medinės žaliuzės turi savo privalumų ir trūkumų. Palyginus su metalinėmis žaliuzėmis, medinės žaliuzės yra daug šiltesnės ir suteikia jaukumo jausmą. Taip pat medinės žaliuzės yra tylesnės ir mažiau trankios nei metalinės žaliuzės, kurios gali sukelti garsą esant vėjo gūsiui.

Tačiau metalinės žaliuzės yra tvirtesnės ir ilgiau tarnauja, nes jos yra atsparios drėgmei ir korozijai. Be to, metalinės žaliuzės yra lengvesnės ir lengviau valomos nei medinės žaliuzės. Taigi, jei jums reikia žaliuzių, kurios bus dažnai naudojamos arba bus išdėstytos sunkiai pasiekiamose vietose, galbūt geriau pasirinkti metalines žaliuzes.

Taip pat galima palyginti medines žaliuzes su plastikinėmis žaliuzėmis. Plastikinės žaliuzės yra pigesnės nei medinės žaliuzės, lengviau prieinamos ir paprastesnės priežiūros. Tačiau plastikinės žaliuzės nesuteikia tokio šilumo ir jaukumo jausmo kaip medinės žaliuzės ir nėra tokios tvirtos ir patvarios kaip metalinės žaliuzės.

Galų gale, svarbu atsižvelgti į savo poreikius ir interjero stilių.