Apsauginės aliuminės lauko žaliuzės

Apsauginės lauko žaliuzės

Apsauginės lauko žaliuzės – tai geras pasirinkimas, norint apsaugoti namus ar biurą nuo aplinkos poveikio, triukšmo ar įsilaužimų. Jos gali būti naudojamos įvairių langų, durų ar nišų uždengimui. Dėka aukštos kokybės aliuminio profilio, jos yra ypač tvirtos, atsparios drėgmei ir karščiui, todėl šaltuoju metų sezonu, jos gali sumažinti šilumos nuostolius, o šiltuoju – apsaugos namus nuo saulės spindulių, įkaitimo, sutaupys kondicionavimo išlaidas. Apsauginės žaliuzės gali būti valdomos rankiniu ar automatiniu būdu.

Apsauginių lauko žaliuzių privalumai

Žaliuzių montavimas - žaliuzių karališkas stilius

STILINGAS ELEMENTAS puošiantis jūsų eksterjerą ir saugantis nuo saulės bei nepageidaujamų žvilgsnių

Horizantalios aliuminės žaliuzės tvirtas produktas kuris tarnaus ilgai

Sumažina įsilaužimo tikimybę

Garantinis laikotarpis 24mėnesiai

sumažina kondicionavimo išlaidas

Saugo nuo akių bet ne nuo saulės

Atsparios sniegui, lietui, saulei, stipriam vėjui

Apsauginės žaliuzės

Lauko apsauginės žaliuzės saugos Jūsų patalpas

ne tik nuo saulės spindulių, sumažins patalpų kondicionavimo sąnaudas, bet taip pat sumažins įsilaužimo tikimybę, bei apsaugos nuo netyčinio fasado ar lango sugadinimo. Šios žaliuzės pasižymi atsparumu įvairiems gamtos veiksniams: sniegui, lietui, stipriam vėjui, todėl yra gana dažnas pasirinkimas nuosaviems namams, komercinėms patalpoms. Lauko žaliuzės montuojamos išorėje, todėl nesumažina vidaus patalpų erdvės. Be to, apsauginės fasadinės žaliuzės turi įvairią spalvų paletę, todėl bus paprasta jas priderinti prie Jūsų fasado bendro vaizdo.

Žaliuzių montavimo komandos darbai

Lauko žaliuzių priežiūra ir valymas

Lauko žaliuzės – dažnas klientas įsigijęs ir sumontavęs lauko žaliuzes pamiršta apie jų priežiūrą ir reguliarų valymą. Toks elgesys ir nepriežiūra laikui bėgant gali sugadinti mechanizmą ir žaliuzių remontas gali kainuoti nemažus pinigus.
Visų pirma, tinkama lauko žaliuzių priežiūra prailgina jų tarnavimo laiką. Pagalvokite apie tai kaip apie investiciją; kuo daugiau pastangų įdedate juos prižiūrėdami, tuo ilgiau jie atsilaiko prieš natūralius elementus. Nesvarbu, ar tai lietus, vėjas ar atšiaurūs saulės spinduliai, gerai laikomos žaliuzės yra atsparesnės ir patvaresnės. Pavyzdžiui, reguliarus valymas padeda išvengti nešvarumų ir pelėsių kaupimosi, kurie laikui bėgant gali sukelti ankstyvą nusidėvėjimą.
Kaip ir jūsų vidaus langų rėmus ir baldus, lauko žaliuzes reikia reguliariai valyti, kad išlaikytų savo išvaizdą ir patvarumą. Jau nekalbant apie tai, kad švarios žaliuzės žymiai padidina jūsų turto patrauklumą.
Išlaikant puikios būklės lauko žaliuzes yra daug privalumų. Reguliarus valymas ir priežiūra ne tik prailgina jų tarnavimo laiką, bet ir pagerina jų funkcionalumą bei išvaizdą.

Patarimai kaip prižiūrėti ir teisingai atlikti valymo darbus:

Pirmiausiai turi būti tinkamas valymo priemonių pasirinkimas:
Prieš pradėdami dirbti, įsitikinkite, kad turite tinkamas valymo priemones, kad nesugadintumėte žaliuzių. Jums reikės minkštos šluostės, švelnaus ploviklio, šilto vandens ir šveitimo šepetėlio. Rinkoje yra keletas specialių valymo sprendimų, skirtų lauko procedūroms. Nenaudokite stiprių cheminių medžiagų, nes jos gali pakeisti spalvą ir pažeisti audinį
Nešvarumų pašalinimas:
Mažiausių dėmių, taškelių valymas turėtų būti pirmasis jūsų pasirinkimas, norint pašalinti didesnes dėmes. Naudokite šiltą vandenį, sumaišytą su švelniu plovikliu, ir švelniai nuvalykite pažeistą vietą minkštu skudurėliu. Didesnėms nešvarumų dėmėms gali prireikti specializuoto valymo tirpalo. Prieš tepdami bet kokį tirpalą ant žaliuzių, visada atlikite patikrinimą vietoje, kad įsitikintumėte, jog spalva ir medžiaga nebus neigiamai paveikti.
Priežiūra neapsiriboja vien tik valymu. Užtikrinkite, kad jūsų žaliuzės visada būtų tinkamai pritvirtintos, kad atlaikytų visas oro sąlygas, kad būtų saugios Jums ir aplinkiniams.
Patikra dėl susidėvėjimo:
Įpraskite reguliariai tikrinti žaliuzes, ar nėra nusidėvėjimo požymių. Ieškokite atitrūkusių ar išlinkusių šarvo juostų, atsilaisvinusių ar surūdijusių dalių arba nusitrynusių laidų.
Anksti nustatę problemas galite jas išspręsti, kol jos netaps reikšmingomis. Nepamirškite atlikti kasmetinių patikrinimų, kai žaliuzės yra pakeltos ir nuleistos, nes skirtingose ​​padėtyse skirtingos problemos gali būti labiau pastebimos.
Mechanizmų priežiūra, sutepimas:
Kaip ir gerai suteptą mašiną, jūsų lauko žaliuzes reikia taip pat reguliariai sutepti, kad jos veiktų sklandžiai. Visas judančias dalis, pvz., grandinę, skriemulį ar bet kokius krumpliaračius, patepkite silikono pagrindu pagamintu tepalu. Tai ne tik prailgins jų tarnavimo laiką, bet ir palengvins jų valdymą.
Pažeistų dalių keitimas:
Nedelskite pakeisti pažeistų dalių. Jei pastebėjote, kad kai kurios jūsų žaliuzių dalys yra susidėvėjusios arba sulūžusios, nedelsdami jas pakeiskite. Tai gali būti bet kas – nuo vienos šarvo juostos iki visos žaliuzės. Reguliarus sugedusių žaliuzių dalių keitimas užtikrins jų nenutrūkstamą veikimą ir ilgaamžiškumą.
Atminkite, kad greitas remontas padės išvengti didesnių problemų vėliau!
Kodėl reikia rūpintis išorinėmis lauko žaliuzėmis?
Išorinės žaliuzės turi užtikrinti ne tik apsaugą nuo įsilaužimo, bet kartu ir veikti nepriklausomai nuo sezono. Nuolatiniai temperatūros pokyčiai, nuo neigiamos iki teigiamos, turi įtakos kiekvieno mechanizmo veikimui. Tai ypač aktualu automatiniam žaliuzių valdymui, varikliams. Tačiau, tinkamai prižiūrint apsaugines žaliuzes galite prailginti jų tarnavimo laiką.